جمعه ٢٨ دی ١٣٩٧ صفحه اصلی|آرشیو اخبار|مقالات پژوھشی|فارسي|اردو
 
صفحه اصلی|مقالات پژوھشی|صفحه اصلی|ايران|تماس با ما
Title
iran
برج آزادی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

ملاقات و مذاکره  با مسئولین اتاق بازرگانی و صنعت بانوان لاهور (WCCI)
ملاقات و مذاکره با مسئولین اتاق بازرگانی و صنعت بانوان لاهور (WCCI)

   اتاق بازرگانی و صنعت بانوان (WCCI) لاهور در سال ۲۰۰۸م.  با هدف توانمندسازی اقتصادی زنان پاکستان تاسیس شد. WCCI از زنان کارآفرین حمایت و برای دستیابی به اهداف اقتصادی شان و توسعه اقتصادی پاکستان تلاش می کند. WCCI در ایجاد فرهنگ کسب و کار از طریق سازماندهی فعالیت هایی مانند: برگزاری نمایشگاه ها، تورهای تجاری در سطح ملی، منطقه ای، بین المللی، تقویت روابط تجاری دوستانه با انجمن های داخلی و خارجی، سازمان های آموزش و توسعه، تشکل های تجاری بانوان و کشور را توانمند می سازد.
 طبق توافق قبلی، در تاریخ  ٨ مرداد ماه 1397 آقایان: علی اکبر رضائی فرد، وابسته فرهنگی و احمد مرجانی نژاد، کارشناس فرهنگی در لاهور با خانم ها: فلاحت عمران، رئیس اتاق بازرگانی و صنعت زنان لاهور، شهلا جاوید اکرم، موسس اتاق بازرگانی و صنعت زنان و رخسانه خان، معاون ارشد رییس، در محل دفتر اتاق بازرگانی و صنعت زنان لاهور، ملاقات و در خصوص، شرکت بانوان کارآفرین ایرانی در نمایشگاه بین المللی فرهنگی بازرگانی مصنوعات بانوان، مذاکره و تبادل نظر کردند.
     خانم فلاحت عمران، رئیس اتاق بازرگانی و صنعت زنان لاهور، ضمن عرض خیر مقدم، درخصوص برگزاری نمایشگاه بین المللی تحت عنوان " او در تجارت" که تا دو ماه آتی از سوی اتاق بازرگانی و صنعت زنان (WCCI)   در لاهور برگزار خواهد گردید، ابراز داشت: "اتاق بازرگانی و صنعت زنان (WCCI) لاهور مشتاقانه منتظر  تعامل و همکاری با ایران هست. ما خواهان استقبال و همکاری با بانوان کارآفرین  ایرانی هستیم. این نمایشگاه  به آنها فرصتی برای دستیابی به اهداف بلند مدت کسب و کار می دهد. زیرا آنان  می توانند با انواع خریداران تحت یک سقف ارتباط برقرار کنند.
سپس آقای علی اکبر رضائی فرد، وابسته فرهنگی ج.ا. ایران در لاهور نیز ضمن ابراز قدردانی از زحمات مسئولین اتاق بازرگانی و صنعت بانوان و علاقمندی شان برای اشاعه تعامل و همکاری بانوان کارآفرین دو کشور همسایه و دوست، ایران و پاکستان بیان داشت: " گروهی از کارآفرینان ایرانی از جمله سرکار خانم فاطمه مقیمی، رئیسه محترم انجمن تجاری بانوان ایران (IBWA) برای شرکت در نمایشگاه و نشست های جانبی آن ابراز علاقمندی کرده اند و مایل به امضا تفاهم نامه همکاری فی مابین WCCI  و IBWA  هستند.
 خانم شهلا جاوید اکرم، موسس اتاق بازرگانی و صنعت زنان، نیز توضیح دادند که این نخستین نمایشگاه بین الملل هست که WCCI برگزار می کند و کارآفرینانی از کشورهای: چین- کره جنوبی- ایتالیا و هندوستان نیز در نمایشگاه مذکور شرکت خواهند کرد. وی ضمن دعوت آقایان رضایی فرد و مرجانی نژاد به عنوان میهمان افتخاری در این رویداد بین المللی، علاقمندی وافر خود را به حضور بانوان ایرانی کارآفرین در این نمایشگاه اعلام داشت.


١٤:٥٧ - جمعه ١٢ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٢٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
فارسی داخلہ 2018

اسلامک سکولز

معرفی سعدی آموزش

یازدھمین جشنوارہ رسانہ ھای دیجیتال

جایزه جهانی اربعین

اسلام کمیکز

فراخوان اعظای نشان سعدی و اقبال

ھمائش حلال

مذہبی تعلم مصطفیٰ یونیورسٹی

داخلہ دانشگاہ یزد

دانشگاہ تہران

دانشگاہ الزھرا (س)

کتابخانہ دیجیتال سازمان

نامہ رہبر معظم بہ نوجوانان غربی

اوقات شرعی

سایت رایزنی فرہنگی

Ashnayi ba lahore

darbarha

majala 23,1391

libraries

kfpics

live ziaraat

Imam Khumeini

dafter Khamnaee

akhbaraat

farsi link

تبریز 2018
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 342189
Visitorsofday : 70
Visitorsofpage : 1637076
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 1.5313

مقالات پژوھشی|صفحه اصلی|ايران|تماس با ما