سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧ صفحه اصلی|آرشیو اخبار|مقالات پژوھشی|فارسي|اردو
 
صفحه اصلی|مقالات پژوھشی|صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
گنبد مسجد شیخ لطف الله - اصفهان
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   
کنفرانس

 منبع : پاره ای از اخبار فرهنگی لاهور مورخ 2/7/2012

 نويسنده :     ایمیل :

 نوشته شده در تاريخ : 1391/06/28   ( آخرين ويرايش : 1391/06/28 )

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

مجلس وحدت مسلمین کنفرانس "قرآن وسنت" را مورخ 1 جولای در محل منار پاکستان لاهور برگزار نمود."علامه راجه ناصر عباس "دبیر کل مجلس وحدت مسلمین ،طی سخنان خود اظهار داشت:بزرگترین مراکز تروریستی ،سفارت و کنسولگریهای آمریکا در پاکستان می باشند و چنانچه این مراکز تعطیل نشوند عملیات تروریستی در پاکستان پایان نخواهد یافت.وی افزود چنانچه دولت پاکستان سفارت و کنسولگریهای آمریکا را تعطیل ننمود، همانگونه که حضرت امام علی(ع)خیبر را فتح نمودند،شیعیان حیدر کرار این کار را خواهند انجام داد "راجه ناصر "افزود،مکتب تشیع مکتب امامت است و پیروان این مکتب همواره خواستار گسترش وحدت اسلامی می باشد ،ما شیعیان پیرو حضرت امام حسین (ع)و امام خمینی(قدس سره) ایم و در جهت گسترش وحدت اسلامی از هیچ قربانی دریغ نخواهیم ورزید، آمریکا و ابرقدرتهای جهانی بایستی بدانند،در جهان حکومت فقط از آن خدا است و امام ما مظهر وحدانیت می باشد.دبیر کل مجلس وحدت اسلامی در ادامه گفت : شیعیان و اهل سنت می بایست متحد گردند ، مساجد،حسینیه ها و محافل شیعیان برترین مراکز وحدت شیعیان خواهند بود ،مجلس وحدت مسلمین در جهت محافظت و ترویج عزاداری،شورا هایی را نیزتشکیل خواهد داد ،هدف مجلس وحدت مسلمین پایان بخشی تفرقه اهل تشیع وتسنن است،اگر اکنون شیعیان و برادران اهل تسنن متحد بودند قتل و غارت در پاکستان وجود نداشت ، از آنجائیکه ملت پاکستان خواستار صلح و آرامش است وی از دولت خواست ،که او نمی بایست از آمریکا ترس و وحشت داشته باشد و به ملت خود اعتماد کند . آینده شیعیان و اهل سنت با حفظ اتحاد نماینده مشترک به مجلس پاکستان راه خواهند یافت تا آنها با یاری یکدیگر با توطئه های آمریکا مبارزه کنند.

"علامه امین شهیدی" معاون دبیر کل مجلس وحدت مسلمین،طی اظهارات گفت:دولت ایالت پنجاب بنا به فشار های آمریکا سعی نمود کنفرانس امروز برگزار نشود ولی علیرغم آن، توده های مردم اعم از زنان و کودکان از سراسر کشور در این کنفرانس شرکت نموده اند. راه حل های بحرانهای پاکستان در حال حاضر فقط پیروی از قرآن و سنت می باشد.

مجلس وحدت مسلمین در کنفرانس "قرآن و سنت " قطع نامه های ذیل را به امضا نمود

1. از آنجائیکه مجلس وحدت مسلمین دخالت های آمریکا را خطر بزرگی برای استقلال پاکستان می پندارد در صدد گسترش همکاری با احزاب رسمی پاکستان می باشد.

2. با توجه به اینکه بزرگترین عامل گسترش فقر ،نا امنیتی در پاکستان سیاستگزاریهای نادرست دولت می باشد، مجلس وحدت مسلمین در صدد اصلاح این سیاستگزاریها می باشد.

3. مجلس وحدت مسلمین با کلیه احزاب اسلامی جهان که مخالف آمریکا اند اعلام همکاری می نماید.

4. مجلس وحدت مسلمین مفتخر است که همواره پیرو خط امام و زیر سایه ولایت فقیه"حضرت آیت الله خامنه ای "فعالیت می نماید.

5. کشتار هدفمندانه شیعیان در پاکستان در حقیقت به منظور تضعیف پاکستان می باشد، و مجلس وحدت مسلمین در جهت استحکام بخشی شیعیان سعی و تلاش خواهد نمود.

6.مجلس وحدت مسلمین استحصال دانشجویان شیعه را به دست دانشجویان حزب جمیعت اسلامی را شدیدا محکوم می نماید ودرخصوص سکوت دادگاه عالی پاکستان در زمینه کشتار هدفمندانه شیعیان ابراز نگرانی می نماید.

قابل ذکر است بیش از هزار مامور پلیس به منظور برقرای امنیت در کنفرانس حضور داشتند.

روزنامه نیی بات

شورای پژوهشی اسلامی نشست "علمی فکری"را در لاهور برگزار نمود.

  شورای پژوهشی اسلامی نشست "علمی فکری"مورخ 1 جولای را درلاهور،به ریاست "صاحبزاده حاجی فضل کریم"رئیس شورای اتحاد اهل سنت، برگزار نمود ،وی طی سخنان خود اظهار داشت:علت بحرانهای کنونی مسلمانان عدم آشنایی آنها از قوانین پژوهشی اسلامی می باشد و متاسفانه برای مقابله با چالش های کنونی هیچ تحقیقی صورت نگرفته است.

روزنامه نیی بات

شورای علمای شیعه ، در انتخابات آینده شرکت خواهند نمود.

"علامه ساجد نقوی"رئیس شورای اتحاد ملی و نهضت جعفریه،در گفتگو با عموم مردم اعلام نموده است که شورای علمای شیعه ، اعلام نمود در انتخابات آینده شرکت خواهند نمود.وی اظهار داشت:در حال حاضر در کشور پاکستان دچار بحرانهای متفاوت می باشد لذا تنها رهبر مصلح می تواند کشور را از این بحرانها نجات دهد.

روزنامه نیی بات

"انتر فیرون الفارون"INTER FEROON ALFAROON))گروه ساخت داروی تزریقی "هیپاتایتس"از جانب وزارت علوم و تکنولوژی منحل گردید.

وزارت امور تکنولوژی پاکستان " انتر فیرون الفارون (" INTER FEROON ALFAROON )گروه ساخت ارزان ترین داروی تزریقی را منحل نموده و"اف.آی.ای"(F.I.A) سازمان اطلاع رسانی علیه "دکتر ریاض الدین"دانشمند معروف پاکستان پرونده تشکیل داده و بازخواست را آغاز نموده است. گزارشات حاکی :دولت اعضای این گروه دانشمند را اخراج و یا به مرخصی اجباری فرستاده است.

روزنامه نیی بات

طبق دستور دولت پاکستان نظارت بر سفیران آمریکایی بیش از پیش خواهد شد.

بنا بر اطلاعات پلیس اسلام آباد دولت پاکستان دستور داده است  پلیس فعالیت های سفیران آمریکایی را تحت کنترل نماید.قابل ذکر است پس از حمله به ایستگاه بررسی "سلاله"سفیران آمریکا ازسوی حزب های مختلف مورد تهدید قرار گرفته اند

روزنامه ایکسپرس

حزب جماعت اهل حدیث ،کنفرانس سالیانه  اهل حدیث را در لاهور برگزار نمود.

حزب جماعت اهل حدیث کنفرانس سالیانه اهل حدیث  رامورخ 1 جولای در لاهور برگزار نمود."پرفسور عبدالله ناصر رحمانی "و "حافظ عبدالواحد روپری"طی سخنان اظهار داشتند:برقرای امنیت در گروی گسترش عدل اسلامی است و کسانی که بر علیه حوزه های دینی توطئه می نمایند در حقیقت مزدوران اغیار اند و علما می بایست در این راستا اتحاد خود را گسترش دهند.

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
فارسی داخلہ 2018

اسلامک سکولز

معرفی سعدی آموزش

یازدھمین جشنوارہ رسانہ ھای دیجیتال

جایزه جهانی اربعین

اسلام کمیکز

فراخوان اعظای نشان سعدی و اقبال

ھمائش حلال

مذہبی تعلم مصطفیٰ یونیورسٹی

داخلہ دانشگاہ یزد

دانشگاہ تہران

دانشگاہ الزھرا (س)

کتابخانہ دیجیتال سازمان

نامہ رہبر معظم بہ نوجوانان غربی

اوقات شرعی

سایت رایزنی فرہنگی

Ashnayi ba lahore

darbarha

majala 23,1391

libraries

kfpics

live ziaraat

Imam Khumeini

dafter Khamnaee

akhbaraat

farsi link

تبریز 2018
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 1696
Visitorsofday : 189
Visitorsofpage : 1599047
Onlinevisitors : 5
PageLoad : 1.4687

مقالات پژوھشی|صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان و ادبيات فارسی|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت